Hiss Lojistik A.Ş > Bizden Haberler > Genel > Hiss teknolojisini yeniledi,LojiThink,
 • admin
 • Genel
 • Yorum yapılmamış
 • LojiThink, Müşteri Sipariş Yönetimi Yazılımı

  Web arayüzleri aracılığıyla müşterilere verilecek yetkilendirme ile sipariş girişinden teslimat aşamasına kadar olan tüm süreçler yönetilir.

 • Hepsi Bir Arada Son km Taşıyıcı İzleme Teknolojisi

  Gerçek Zamanlı Takip ve Müşteri Bildirimleri

  Uygulama İçi Rehberlik ve Müşteri Akıllı Uyarıları

  Yuvarlak Optimizasyon

  VERİMLİLİĞİNİZİ ANALİZ EDİN

  Ağınızdan gerçek zamanlı olarak toplanan veriler, teslimat işlemleriniz hakkında size güçlü bilgiler sağlar. Analiz edildiğinde bu, mevcut teslimat akışlarınızdaki verimlilikleri ve daha da önemlisi eksiklikleri gösterir. Hiss algoritmalarıyla birleştirilen bu veriler, ağ çıktınızı iyileştirmenin anahtarı sağlar.

  LojiThink, herhangi bir Sipariş Yönetimi Sistemiyle  entegre olarak akıllı optimizasyon teknikleriyle dakikalar içinde teslimat turları oluşturur. Bütçelerden ve zamandan tasarruf etmek için birden fazla filoyu, taşıyıcıyı ve göndericiyi gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

  LojiThink, kesin tahmini varış süresi, gerçek zamanlı izleme bağlantıları ve diğer ayrıntılar dahil olmak üzere müşterilere teslimatları hakkında otomatik olarak kişiselleştirilmiş mesajlar göndermenize olanak tanır. Bu özellikler, sürücülerinizin yola konsantre olmasına ve Müşteri Desteği ekibinin iş yükünü azaltmasına olanak tanır.

  Sürücü uygulamamız, sürücülerin teslimat görevlerini doğru ve hızlı bir şekilde tamamlamasına olanak tanır. Yerleşik barkod tarayıcımız sayesinde teslim alma hataları azaltılır. Sürücüler, güzergah, trafik güncellemeleri, uyarılar ve teslimat talimatları ile AB noktasından sorunsuz bir şekilde yönlendirilir.

Yazar: admin
HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.