Hızlı Ticaret

Hiss Lojistik A.Ş > Hızlı Ticaret
Hiss Lojistik A.Ş > Hızlı Ticaret

Normal nakliyat işi yapanlarda tecrübenin çoğu zaman yeterli olduğu bilinmektedir. Fakat gabari dışı taşımacılık ya da bilinen diğer adıyla ağır nakliyat işi tecrübeye ek birden fazla donanım gerektirir. Bu donanım özellikleri araç özelliklerinden başlamak üzere güzergah araştırması, nakliye işini yapan kişinin profesyonelliği ve size güven sağlayacak kurumsal bir şirkettir.

Gabari dışı taşımacılık yurt içi ve yurt dışı yapılmakta olduğundan uluslararası standartlara uygun olarak yapılmalıdır. Bu yüzden tecrübesi ve güvenirliliği yüksek firmaları tercih etmeniz her zaman sizim yararınıza olacaktır.  Sonuç olarak standart ölçülerin dışında kalan yükleriniz ticarete konu yüklerdir ve zamanında doğru şekilde talep ettiğiniz yere ulaştırılması önem taşımaktadır.

Ağır tonajlı yükleriniz, geniş ya da uzun yükleriniz, yükünün özelliğine uygun araçlarla taşınmalıdır. Bu nedenle araç filosu geniş ve her yüke hitap edecek özellikte olan firmalar ile çalışmalısınız.  Taşımaya konu yükün özelliğine bağlı olarak prosedür gerektiren yükleriniz için işini en iyi şekilde yapan firmalar bulmak zor olabilir.

HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.