Gabari Yük Taşımacılığı

Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Gabari Yük Taşımacılığı
Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Gabari Yük Taşımacılığı

Gabari Yük Taşımacılığı

Ağır nakliyat, ulaştırma sektöründe uzmanlık gerektiren kollardan biridir. Ağır nakliyat projelerinde uzmanlaşmış olan departmanımız, araç ve ekipman bakımından ihtiyaçlarınızı karşılayacak yetenektedir.

Müşterimiz, her  gereksinimi için kanıtlanmış ve etkili bir çözüm alır.

HİSS, ağır yüklerin ve büyük boyutlu yüklerin taşınmasını düzenler ve   taşıyıcı sorumluluk sigortası sözleşmelerine sahiptir. ÖZEL TAŞIMA ŞEMALARI Her sevkiyattan önce, HİSS çalışanları kargo özelliklerini analiz eder ve müşterinin teslimat şartları ve maliyeti ile ilgili gereksinimlerini dikkate alır. Uzmanlarımız operasyonel olarak güvenli ağır yük taşımacılığı için uygun nakliye şemalarını ve uyarlanmış en iyi araç ve yöntemleri seçer

BOYUTSAL YÜKLERİNİZİN GÜVENLİ ve ZAMANINDA ULAŞACAĞINDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.

PROJE TAŞIMACILIĞI; Bir tesisi oluşturacak birden fazla özel ekipmanın farklı araç tipleri ile taşınmasıdır. Konusunda uzman ekibimiz bu taşıma modelinde en uygun ulaşım metodunu ve güzergahı analiz ederek seçer. Güzergah seçiminden sonra gerekli yol izin belgelerini alır ve öncü araç planlamasını yapar.

HAFRİYAT EKİPMAN TAŞIMACILIĞI; İnşaat sektöründe kullanılan, kepçe paletli/lastik tekerlekli yükleyici, kazık makinası, silindir gibi ekipmanların taşınmasıdır. Güzergah seçimi ve gerekli yol izin belgelerinin alınması ile birlikte öncü araçlarımız eşliğinde taşıması yapılır.

Güvenli, yenilikçi, verimli

ENDÜSTRİYEL BİNA ve BORU HATLARI TAŞIMACILIĞI ;Bu tür taşımalar tarafınız ile işbirliği içinde düzenlenerek; titiz bir şekilde analiz, planlama ve uygulama gerektiren taşımalardır.

UZUN YÜK TAŞIMACILIĞI ;Uzatılabilen taşıyıcılarımızla, uzun beton bloklar ve boruların taşınmasıdır.

Taşınacak olan yükünüz teslim edilene kadar sigorta poliçemizle teminat altındadır.

Nakliyat Sigortası ürünümüz ile bir malın taşıma aracı ile taşınması sırasında fiziken zarar görmesini teminat altına alıyoruz.

Gemi, uçak, kamyon ya da tren gibi araçlarla taşınan mallar bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve klozlar uyarınca bir kaza ya da bir olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi durumunda Güçlü bir Sigorta tarafından teminat altına alınır.

Bir başka yük taşıma sigortası olan Kıymet Taşıma Sigortası ürünümüz ile altın ve benzeri değerli madenler ve taşlar, mücevher, nakit para ve benzeri kıymetli malların taşıma aracı ile taşınması sırasında, bir kaza sonucunda zarar görmesi veya silahlı gasp ve soygun riskleri teminat altına alıyoruz.

Neden Nakliyat Sigortası almalıyım?

Tam ziya, geniş ve dar teminat seçenekleriyle  Sigorta malın taşıma aracı ile birlikte tüm değerini yitirecek şekilde zarar görmesinden, çarpma, devrilme, çarpışma, devrilme sonucu kısmi zararlara kadar pek çok riske karşı sigortalısına koruma sağlar.

         Normal nakliyat işi yapanlarda tecrübenin çoğu zaman yeterli olduğu bilinmektedir. Fakat gabari dışı taşımacılık ya da bilinen diğer adıyla ağır nakliyat işi tecrübeye ek birden fazla donanım gerektirir. Bu donanım özellikleri araç özelliklerinden başlamak üzere güzergah araştırması, nakliye işini yapan kişinin profesyonelliği ve size güven sağlayacak kurumsal bir şirkettir.

      Gabari dışı taşımacılık ta tecrübesi ve güvenirliliği yüksek firmaları tercih etmeniz her zaman sizim yararınıza olacaktır.  Sonuç olarak standart ölçülerin dışında kalan yükleriniz ticarete konu yüklerdir ve zamanında doğru şekilde talep ettiğiniz yere ulaştırılması önem taşımaktadır.

Ağır tonajlı yükleriniz, geniş ya da uzun yükleriniz, yükünün özelliğine uygun araçlarla taşınmalıdır. Bu nedenle araç filosu geniş ve her yüke hitap edecek özellikte olan firmalar ile çalışmalısınız.  Taşımaya konu yükün özelliğine bağlı olarak prosedür gerektiren yükleriniz için işini en iyi şekilde yapan firmalar bulmak zor olabilir.

    GABARİ YÜK EKSPERTİZ VE FİYATLAMA

     Bizi yükünüz hakkında bilgilendirin lütfen,Size dönelim

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 4 files.
HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.