Kara Taşımacılığı

Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Kara Taşımacılığı
Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Kara Taşımacılığı

Kara Taşımacılığı

Değer zincirinin her aşamasında kapsamlı hizmetler.

İNSANLAR, KAYNAKLAR, SİSTEMLER VE AĞ

Zamana bağlı teslimatların bir işletmenin karlılığında ve müşteri ilişkilerinde ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle ekspres kara taşımacılığı, Seatram’ın en güvenilir ulaşım şekillerinden biridir ve uçtan uca tedarik zinciri hizmetlerimizde önemli bir bileşendir. HİSS, öz mal araç parkuru dışında 50.000 çeşitli teknik özelliklere sahip araç veri tabanına sahiptir.

SİZE ÖZEL LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

Bizi Lojistik  ortağınız olarak seçmek, size tam güvenlik, zamanında teslimat ve en önemlisi, şirket ihtiyaçlarınız için en uygun, kişiselleştirilmiş lojistik çözümleriyle adanmış ortaklıklar sağlar.

Lojistik altyapımıza entegre mobil uygulamamız ile, anlık sevk edilecek ürünlere ait bilgiler sürücülerimiz tarafından anlaşılır bir ara yüzle paylaşılır. Yük ve teslimat bilgilerini alan sürücülerimiz yükleme ofislerimizde sevkiyat uzmanlarımız tarafından karşılanır. Sevkiyat uzmanlarımız doğru yüke ilgili sürücüye ait aracın sistemsel atamasını yapar. Aynı zaman diliminde sürücüye teslimata ilişkin teslim adresi ve ilgilisinin bilgileri, müşterimizin satış kanadına ya da ilgilisine nihayetinde son alıcısına araç-sürücü bilgileri SMS ya da mobil bildirim ile teslimat durum bilgilendirmesi yapılır. Böylece yoğun telefon trafiğinin önüne geçer. Sizin işlerinize odaklanmanızı sağlar.

TESLİMAT DURUM RAPORU

  • 24 SAATTE TESLİMAT
  • ZAMANINDA TESLİMAT
  • GEÇ TESLİMAT

HİSS, anlık izlenebilir gerçek sevkiyat durumu sunar.

YÜKLENEN ÜRÜN ANALİZİ

  • ATANAN/YÜKLEMEDE
  • YOLDA/TESLİMATTA

ÜRÜN SEVK ANALİZİ

Sistemsel alt yapımızın sunduğu raporlamalar ile ürün cinslerinin sevk analizlerini yapabilir stok durumunuzu ve depolarda ki yükleme bantlarınızın verimliliğini ölçebilirsiniz.

Aynı zamanda size sunduğumuz raporlamalarla ürün cinslerinizin bölgesel ve alıcı bazlı raporlarına ulaşabilir, satış kanadınızı etkin kullanmanıza yardımcı oluruz.

Bizim farkımız 7/24 ulaşılabiliriz, sürekli güncellenen lojistik alt yapımız ile ölçülebiliriz, sistemimizin sunduğu raporlarla planlanabilir çözümler sunarız. Planlarınıza hızlı entegre olur uygulanabilir hale getiririz. BİZİMLE ÇALIŞMAK KOLAYDIR.

brk
Gürhan KARADOL
Lojistik Müdürü
Telefon: +905336936058
HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.