Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Projenize Özel Parsiyel Dağıtım

PROJENİZE ÖZEL PARSİYEL DAĞITIM

Projenize özel parsiyel dağıtım bir diğer adıyla parça yük taşımacılığı, aynı lokasyon ve rota üzerinde sadece size özel toplanan palet, koli, varil ya da çuval gibi yüklerin bir araya getirilerek tek bir araç ile yola çıkarılması ve ilgili bayi son kullanıcınıza teslim edilmesidir.Bu şekilde ekonomik bir taşıma modeli sağlarız.

DOĞRU YERE,DOĞRU ZAMANDA,DOĞRU KİŞİYE TESLİMAT

Dağıtımını planladığınız ürünler için size depo ve hublar için yardımcı olmak isteriz. Konusunda uzman sevk planlama uzmanlarımız dağıtım ağınıza en uygun optimal rut planları yapar. Uygun araç seçimi ile birlikte dağıtım maliyetlerinizi optimize eder. Şirketinizin  tedarik zincirinin güvenilirliğini ve şeffaflığını nasıl farklı rekabet avantajlarına dönüştürdüğünü öğrenmek için bizimle çalışın.

SİGORTALI TESLİMAT

HİSS  taşıması yapılacak olan ürünlerin güvenliği için gerekli önlemleri almak zorunda olsa da bazen problemler yaşanabilmektedir. Yolda tüm taşımalarını araç başı 900 Bin TL’ye kadar sigortalayarak olası problemlerin önüne geçer.

Projenize özel, taşınacak yükün bedeline göre anlaşmalı olduğumuz sigorta firmamız ile tüm riskleri kapsayan ”ALL RİSKS” sigorta poliçesi düzenleriz. Böylece yükleme-taşıma-teslimatta yaşanacak riskleri teminat altına alırız.

SİPARİŞ ve TESLİMAT

  • SİPARİŞ MİKTARI
  • TESLİMAT MİKTARI
  • TESLİMAT AŞAMASINDA

Yazılım altyapımızla siparişin her aşaması son kullanıcı ve ilgili birimlerinize sistemsel olarak iletilir.

TESLİMAT MODELLERİMİZ

Deponuzdan, bayi ya da son kullanıcılarınıza gönderimi sağlanacak olan ürünler için,

İN STORE” teslimat modelinde, deponuza dedike edilen lojistik personellerimiz sipariş listeleri ve hazırladığınız ürünlerin fiziksel sayımını kontrol eder, paletizasyonunu yapar.Hatalı gönderimlere ait maliyetleri ortadan kaldırır. Projenize özel günlük takvim rut planı yapılarak, uygun araç ve dağıtım personel sayıları belirlenir.

OUT STORE” teslimat modelinde, tarafınızdan paletizasyonu sağlanan ürünler, projenize özel günlük takvim rut planı yapılarak, uygun araç ve dağıtım personel sayıları belirlenir.

Her iki modelimizde de teslimat durumu yazılım altyapımızla takip edilebilir.

HİSS, projeniz kapsamında tüm lojistik süreç boyunca ihtiyaç duyacağınız, personel ve araç yatırımını size dedike eder. Yatırım maliyetlerinizi ortadan kaldırır. Projenize özel müşteri temsilcimiz bayi ya da alıcınızla iletişime geçerek tüm süreç boyunca gerekli iletişimi sağlar. Lojistik süreçle alakalı olumlu-olumsuz  tüm geri dönüşlerini yazılım alt yapımızla takip edebilirsiniz. Bayi-son kullanıcı ya da satış kanalınızın başarısı bizim başarımızdır. Olumsuz dönüşlerle alakalı en yüksek düzeyde önleyici aksiyonlar alırız.

BAYİ-SON KULLANICI GERİ DÖNÜŞLERİ

  • ALINAN DÜZELTİCİ AKSİYONLAR
  • ALINAN ÖNLEYİCİ AKSİYONLAR

ETKİN DAĞITIMIN BAŞARISI ETKİN PLANLAMAYA BAĞLIDIR.

HİSS, konusunda uzman ve tecrübeli planlama uzmanlarına sahiptir.

Dağıtımınızı projelendirmeye talibiz. Planlar-Uygular-Raporlarız

Hiss-Gürhan-karadol-Lojistik-md
Gürhan Karadöl
PLANLAMA MÜDÜRÜ
Telefon: 05497433415
HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.