Sözleşmeli Lojistik

''Sözleşmeli bir lojistik ortağı, kurumunuzun içinde bir lojistik operasyondan daha fazla hacim artışlarını ve dalgalanmaları karşılama yeteneğine sahip olacaktır.''
Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Sözleşmeli Lojistik
Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Sözleşmeli Lojistik

Sözleşmeli Lojistik

Sözleşmeli bir lojistik ortağı, kurumunuzun içinde bir lojistik operasyondan daha fazla hacim artışlarını ve dalgalanmaları karşılama yeteneğine sahip olacaktır. Tesisleri ve işgücünü paylaşma yeteneği, sözleşmeli lojistik şirketinin kaynakları hareket ettirmesine ve üreticinin yapamayacağı şekilde yanıt vermesine olanak tanır.

Hızlı optimize ve Güvenilir çözümler

Dağıtım şirket içinde olduğunda, lojistik maliyetlerini olumsuz yönde etkileyen ticari verimsizliklerin çoğu – adil olsun ya da olmasın – sipariş başına ve gelir maliyetlerinin payını düşürmeye şiddetle teşvik edilen tedarik zinciri yöneticilerinin omuzlarına düşer. Yine de çoğu zaman maliyetlerin etkenleri, bir lojistik yöneticisinin kapsamı dışında kalan davranışlardır. Sipariş profilinin doğası, lojistik maliyetini büyük ölçüde etkileyebilir. Sipariş sıklığı, minimum sipariş değerleri, hazırlık şartnameleri ve evrak gereksinimleri, ticari ekiplerin bir müşteriyle koşulları nasıl müzakere edebileceğine ve sipariş karşılama maliyetleri üzerinde nasıl büyük boyutlu etkilere sahip olduğuna dair örneklerdir.

TEDARİK ZİNCİRİNİZ SÖZLEŞME İLE EMİN ELLERDE

Organizasyonumuz, optimize ve güvenilir çözümler sunmak için teknoloji ve yeniliği kullanır. Karmaşıklık ve coğrafi kapsam ne olursa olsun, müşterilerinize verdiğiniz sözleri tutmanıza yardımcı olmak için tedarik zinciri stratejinizi tasarlayacak, uygulayacak ve izleyeceğiz.

Gerçek şu ki, etkili bir tedarik zinciri görünürlüğü elde etmek, bir ürünü üreticiden müşteriye başarılı bir şekilde izlemek için modern teknolojinin uygulanmasının yanı sıra birkaç ortağın güvenini ve işbirliğini gerektirir.

TESLİMAT PERFORMANSI

Lojistik , etkili bir iş yürütmenin büyük bir parçasıdır.

  • 24 SAATTE TESLİMAT
  • ZAMANINDA TESLİMAT
  • GEÇ TESLİMAT

Kontrat lojistiğinde planla-uygula-kontrol et-önlem al. Kontrat lojistiğinde ki HİSS analiz programı, sürekli iyileştirme kültürüne ve sağlam saha sınıflandırma değerlendirmemize odaklanıyoruz.

HİSS, hassasiyetinizi HİSS’ederek, kendi işinizi geliştirmenizi ve beraber büyümeyi prensip kabul eder.

LOJİSTİK MALİYETLERİ

  • Dağıtım
  • Depolama
  • GEÇ TESLİMAT
Hiss-Gürhan-karadol-Lojistik-md
Gürhan KARADOL
Lojistik Sözleşme Uzm.
Telefon: 0530 4155081

Piyasa koşullarında iyi bir oyuncu olmak, piyasa koşullarına uyumla sağlanır.

Piyasa koşullarında iyi bir oyuncu olmak, piyasa koşullarına uyumla sağlanır. Öngörülemeyen olumsuz dalgalanmalar ve öngörülebilen mevsimsel dalgalanmaları asgariye düşürmek adına, lojistik projenize özel sözleşme hazırlanır. HİSS LOJİSTİK, gerektiğinde size özel ikmal noktaları oluşturarak, dağıtım ağınızı genişletir ve sizi yeni bölgesel pazarlara açar.

Bu sözleşme;

-Bir lojistik departmanı kurmak ve lojistik personel süreçlerinin maliyetine katlanmak yerine, kendi işinize odaklanmanızı sağlar. KENDİ İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

-Lojistik operasyon süreçlerinizin her bir kalemini ölçülebilir ve nihayetinde raporlanabilir hale getirir.

-İsterseniz lojistik operasyonla alakalı müşterilerinizin geri dönüşlerini sizin için dinler ve aksiyonlar geliştirir.

-Lojistik maliyetlerinizi ölçülebilir ve öngörülebilir hale dönüştürür.

HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.