Tarımsal Ürün Lojistiği

''Operasyonel süreçlerinizi yazılım alt yapımıza birlikte entegre edelim. Hali hazırda bir alt yapınız yok ise size özelleştirilmiş bir arayüzle tüm lojistik hareketlerinizi takip ve analiz edebilirsiniz.''
Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Tarımsal Ürün Lojistiği
Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Tarımsal Ürün Lojistiği

Tarımsal Ürün Lojistiği

Hiss tarımsal üretime özgü lojistikte, ağır iş ekipmanı ve bir dizi verimli operasyonlar gerektiren, çiftçinin en büyük alımı olan gübrenin ve hasat edilen tarımsal ürünlerin lojistik hizmetini sağlar.  HİSS’in  vasıflı ulaşım profesyonelleri tarafından çalıştırılan güçlü nakliye ekipmanları, yerel nakliye düzenlemelerini ve ulusal nakliye yetkinliğini kullanın.

Tarımsal Ürün Lojistiğinde Neler Yapıyoruz?

HİSS çiftçilerimizin tarımsal faaliyetleri için gerek duyduğu temel girdi olan GÜBRE’nin ve tüm dökme yüklerinizin yurt içi ya da yurt dışı tedariğinden;

-Liman Hizmetleri; Liman bölgelerinde bulunan lojistik üstleri ve sürekli yenilenen makine parkuru ile anlaşmış olduğu limanlarla tahmil/tahliye hizmeti verir.

-Ara Nakliye Hizmetleri; Limanlardan tarafınıza ait ya da sözleşmeli depolarımıza ara nakliye hizmeti verir.

-Paketleme Hizmetleri; Depolara alınan gübre ve dökme yüklerinizin, siparişiniz doğrultusunda ve miktarlarda paketleme-etiket/barkodlama hizmeti verir.

Lojistik iş planlarınızı birlikte yapalım

Operasyonel süreçlerinizi yazılım alt yapımıza birlikte entegre edelim. Hali hazırda bir alt yapınız yok ise size özelleştirilmiş bir arayüzle tüm lojistik hareketlerinizi takip ve analiz edebilirsiniz.

Piyasa koşullarındaki hızlı gelişmeler ve beraberinde getirdiği yoğun rekabet, piyasaların dinamik yapısı dolayısıyla nihai müşterilerinizin ve sizlerin artan istekleri, lojistik sektörlerinin kendi teknolojik alt yapısını geliştirmeye neden olmuştur.

HİSSLOG, hammaddenin üretildiği noktadan nihai tüketiciye varışına kadar olan ürün ve hizmet proseslerinin etkin ve ölçülebilir bir şekilde gönderici ve alıcıya doğru hareketlerin depolanmasının planlandığı, uygulandığı ve kontrol edildiği operasyonel süreçler zincirinin en önemli aşamalarından birisidir.

Tam zamanlı raporlama

  • LİMAN TAHLİYE
  • ARA NAKLİYE
  • PAKETLEME
  • DAĞITIM

Tüm lojistik süreçlerinizi anlık raporlamayla izleyebilir, bizimle kararlarınızı daha etkin verebilirsiniz.

İşinizin doğası gereği dinamik hareketlerde ürün ıslanması, araç devrilmesi, ambalaj ve gramaj hatası, ürün çalınması, sözleşmede belirtilen toleransı aşan fire kayıpları (uygulamalardaki tozutmalar; temizlik vb.) garantimiz altındadır.

Biz işimizi çok iyi yaparız. Çünkü inanıyoruz ki böylece sizin de işiniz iyi yapılmış olur. Sizin tedarik zinciri yönetiminizde sorun çıkmadıkça ürününüz zamanında teslim edildikçe satışlarınız artar. Bizim işimiz en iyi şekilde bunu sağlamak. Ürün teslim edilmedikçe satış gerçekleşmiş olmaz.

Ölçülebiliriz

  • Stok Durumu
  • Sevkiyat
  • Liman Hizmetleri

ÜST DÜZEYDE ULAŞILABİLİRİZ

HİSS çalışanları sektör için özel donanımlı, eğitimli, güçlü bireylerden oluşmaktadır. Bizimle çalışırsanız hızlı, pratik, her an ulaşabileceğiniz, çalışkan ekibimizi göreceksiniz. Bizimle çalışmak kolaydır, şeffaf, yalın ve açık.

Tarım Lojistik Müdürü
Aleyna Yıldırım
Mail     : ayildirim@hiss.com.tr
Mobile : 0545 236 5327

HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.