Hiss Lojistik A.Ş > Hizmetlerimiz > Yurt içi intermodal

Yurt içi intermodal

Ülkemizdeki mevsimler özellikler,piyasa navlun ve müşterimizin rekabet şartlarını güçlendirmek. Tüm bu faktörler, bizi tek bir nakliye yöntemine bağlı olmak yerine, müşterimizin ürünlerini daha uzun rotalarda taşımak için deniz, karayolu ve demiryollarının intermodal bir kombinasyonu kullanmaya başlattı. Tüm avantajları sahada yaşayıp, uyguluyoruz.

HİSS İntermodal Hizmete ve Maliyetlere odaklanır.

Hammadde, yarımamül, mamül teslimatında özellikle uzun mesafelerde, daha fazla trafik sıkışıklığına ve maliyetli gecikmelere yol açmaktadır. Aynı seferde T.I.R , Ro-Ro, Vagon kullanarak taşıma hizmetini planlıyor ve uyguluyoruz. Karbon ayak izimizi azaltarak intermodal altyapımızla, farklı ulaşım modlarında çalışan, karmaşık tedarik zincirlerini yönetmek için yazılım alt yapımımızı güçlendiriyoruz.

Multimodal Çözümlerimiz

Stratejik olarak konuşlandırılan bölge ofislerimiz, amaca yönelik inşa edilmiş gemilerimiz, demiryolu hizmetlerimiz ve lojistik ağımız sayesinde HİSS‘in multimodal taşıma çözümleri hızlı, sorunsuz ve çevresel olarak sürdürülebilirdir.

HİSS, multimodal nakliye çözümünü seçmek, sizin için teslimatları her yönüyle ele aldığımız, mükemmel coğrafik erişim ve esnekliğe sahip bir hizmeti seçmek anlamına gelir. Bu, hızlı teslimat süreleri, optimize edilmiş envanter maliyetleri ve lojistik koordinasyon masraflarınızın en aza indirilmesi anlamına gelir.

ULAŞIM AĞLARIMIZ

  • KARAYOLU
  • DENİZYOLU
  • DEMİRYOLU

HİSS‘in stratejik demiryolu, karayolu ve deniz bağlantıları, size özel, kapıdan kapıya taşımacılığınıza uyan esnek ve özel çözümler sunmamıza yardımcı olur.

İntermodal hizmetlerimizle, teslimatınızın hızını ve kalitesini ön planda tutarak birlikte seçelim.

Esnek, ölçülebilir, şeffaflık ilkelerimize bağlı kalarak, işletmenizin devamlılığını sağlayan intermodal bir nakliye çözümü analiz etmemize ve oluşturmamıza yardımcı olun.

23.500kg bir yükün taşınmasında gr/km karbon ayak izi

  • KARAYOLU
  • DENİZYOLU
  • DEMİRYOLU

YEŞİL LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

1 ağaç yılda 12 kg CO2 yok edebilir.

Gürhan Karadöl
İNTERMODAL PLANLAMA MÜDÜRÜ
Telefon: 05497433415
HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.