Teknolojimiz

“Mobilya üreticileri artık, teslimat ve montaj hızının rekabetçi kalabilme becerilerindeki önemini kabul ediyor.”
Hiss Lojistik A.Ş > Teknolojimiz
Hiss Lojistik A.Ş > Teknolojimiz

 

 • Mal kabul ve kalite kontrol
 • Depolama ve stok yönetimi
 • FIFO, LIFO, LOT, seri numarası, üretim tarihi ve son kullanma tarihi bazında envanter kontrolü
 • Gerçek zamanlı izleme
 • İade lojistiği yönetimi
 • Yıllık ve dönemsel stok sayımları
 • Katma değerli depolama hizmetleri
 • ERP ve benzeri tüm sistemlerle entegrasyon

Mobilya Depolama Dağıtım
Montaj ve Satış Sonrası Servis Hizmetleri

DEPOLAMA HİZMETİ

HİSS; kaliteli ve aynı zamanda maliyet avantajı sağlayan çözümleri müşterilerine sunabilmek için, gelişen depolama teknolojilerini yakından takip etmekte, farklı otomasyon el çözümleri süreçlerine uyarlamaktadır. Bu sayede geliştirdiği yöntemler ile hem verimliliği artırmakta hem de günlük talep değişkenliklerini daha esnek ve düşük maliyetle yönete bilmektedir.

Tüm depolarımızda ürün kabul, adresleme, toplama ve yükleme RF terminalleriyle yapılmakta ve ürünler depo yönetim sistemi ile izlenebilmektedir. Depolarımızın tamamı raflı ve adresli stoklama düzenine göre tasarlanmış olup; müşterilerin ve projelerin gerekliliklerine göre farklı çözümler uygulanmaktadır. Tecrübeli personeli, ekipman yatırımı ve bilgi işlem teknolojileri altyapısı ile sektöre hizmet vermektedir.

 • Müşteri Memnuniyeti
 • Aynı Gün Teslimat
 • İade Oranı

HİSSMOB, mobilya lojistiğini üretim noktasından tüketiciye kadar yönetmek için tek kaynaklı, ulusal bir varlık oluşturan hizmet sağlayıcılardan biridir.

Müşterilerle farklılaşmanın bir yolu olarak kaliteli son teslim hizmeti perakendeciler için de bir önceliktir. Hissmob, “Son kilometre teslimat personeli kritik önem taşıyor” diyor. “Teslimat personeli müşteriyle bağlantı kurduğundan, iyi eğitimli olmalı, asansör kapıları, eldivenler ve ayakkabı kılıfları kullanmalı ve teslimat aralıklarını tahmin etme ve karşılama becerisine sahip olmalıdır.

“Mobilya üreticileri artık, teslimat ve montaj hızının rekabetçi kalabilme becerilerindeki önemini kabul ediyor.”

Tecrübeli, Güçlü, Sürekli

Montaj Hizmetleri

Hissmob; mobilya montajı konusunda eğitimli teknik kadrosu ile her nitelikte mobilyaların montajında kapsayıcı çözümler sunmaktadır.
Mesleki yetkinlik ile birlikte müşteri iletişimi ve marka temsili konusunda uzmanlaşan LogiSmart; montaj hizmetlerinde de akıllı çözümler sunmaktadır.

Onlar (online)’sız Olmaz
 • Online teslimat sonucu
 • Online sorunlu teslimat bilgilendirmesi
 • Online sorunlu ürün/parça tespiti ve yedek parça talebi
 • Elektronik imza
 • Kronik ve seri hataların tespiti ve raporlanması
 • Üretim ve sevkiyat birimlerine düzeltici ve önleyici faaliyet raporları
HİSS-BNG ile Kesintisiz Performans

” HİSS-BNG ‘Bugün Ne Geliştirdik’ ” kendi metodolojisini kullanarak, operasyonlarını geliştirmekte diğer yandan çevre mevzuatı gerekliliklerinin ötesinde risk, kayıp ve kirlilik kaynaklarını ortadan kaldıran/azaltan önlemler alıyor.

Dağıtım Hizmeti

Hissmob; konusunda uzman personeli ile tüm dağıtım operasyonlarını elektronik ortamda takip ederek, dağıtım hizmetlerinin her aşamasını, bilgi ve teslimat raporlarını müşterileriyle anlık paylaşmaktadır.
Dağıtım hizmeti kapsamında; yasal çerçevede, hiçbir hacim veya ağırlık kısıtı aramayan HissMob, müşterilerine özel çözümler üretmek ilkesi ile bilgi sistemleri ve dağıtım alt yapısını sürekli geliştirmektedir.

Size Değer Mühendisliği Yapalım

 • Aynı Gün
 • Montajlı
 • EKXRA Sip.

E-Ticaretinizi Hızlı ticarete dönüştürdük . Ev Ürünlerinde Nihai Nokta Teslimi; Aynı Gün İçinde, Özenli Hizmet ve Daha Fazlası

4 BAŞLIKTA HİSSMOB

HİSS olarak faaliyetlerimizi planlama, takip etme, sürdürülebilir kılma, zaman kaybına mahal vermeme esaslarına bağlı olarak gerçekleştiriyoruz. En az ölçüde kaynaktan, en fazla değeri üretme hedefi doğrultusunda ilerliyoruz.

HİSS toplam tedarik zincirinin kaynaklarını ya da stratejik yönetimini zaman yönlü olarak konumlandırabilir. Bu konumlandırma birbirini izleyen bir dizi olaydan meydana gelir. Bunlar;  katma değerli depolama hizmetleri, stok yönetimi, barkod sistemi, mal kabul ve kalite kontrol, aynı gün dağıtım, bilgi teknolojileri ve çağrı merkezi yönetimini kapsar.

HİSS tüm çalışanları ile birlikte şeffaf, yalın, ulaşılabilir ve ölçümlenebilirdir. Kapalı veya açıktan sektörümüzün büyüklüğünü de göz önünde bulundurursak, işletmemiz gerekli tüm önlemleri alarak, üstün iş ahlakına sahip insanlarla çalışır ve yetiştirir.

En kusursuz kontrollerin ve planlamanın sağlandığı durumlarda bile, sorunların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Çünkü lojistik beklenmeyeni bekler. Tüm ekibimiz verilen yetkiyi ve yetkinliği sınayan, tüm çalışanların kendini geliştirmek için bunu fırsat olarak görmesini isteyen, konusunda uzman olmayan hiçbir çalışanını yetkilendirmeyen, uzman bir partneriz.

OPERASYON YÖNETİMİ

HİSSMOB toplam tedarik zincirinin kaynaklarını ya da stratejik yönetimini zaman yönlü olarak konumlandırabilir.

HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.