Vizyon / Misyon

Hiss Lojistik A.Ş > Vizyon / Misyon

GÜVENİLİR İŞ ORTAĞI

Misyon, her gün en iyi ve doğru biçimde yapacağınız işinizdir. Vizyon ise, misyon çerçevesinde çalışmanın sürekliliğinin sağlanması durumunda elde edilecek sonuçtur. Misyon halihazırdaki durum ve amaç, vizyon ise gelecek için belirlenmiş olan hedef için bir kılavuzdur.

 

 

          Vizyonumuz, entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, dijital çağın bilimiyle, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından ulusal ölçekte en çok tercih edilen, müşteri beklentilerini şekillendiren ve iyiliği ile beraber gurur duyulan lider bir lojistik şirketi olmak.

 

      Müşterilerimizle beraber toplumun da sosyal beklentilerine dokunuşların yanında, ihtiyaçlarına en uygun lojisitk hizmetleri sunarak çalışanların ve toplumun yaşam kalitesini yükseltmek.

 

6dba5873-38f3-418a-890f-f622a74028c6
startup-594091_1920-1024x683

       DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük ve Şeffaflık
  • Sorumluluk
  • Hesap Verilebilirlik
  • Rekabet ve Adalet
  • Yaratıcılık ve Mükemmeliyet
  • Eşitlik ve Güvenirlik
  • Çalışanların ve Müşterilerin Memnuniyeti
  • Yerel Kültürlere Saygı
  • Çevreye Duyarlılık
  • Sosyal Sorumluluk Bilinci

Rekabetin olduğu her yerde lojistik, katma değer zincirinin içinde merkezi bir role sahiptir. Lojistik projelerinizi hayata geçirmek için buradayız. Bizimle çalışırsanız açık, dürüst, duyarlı ve donanımlı bireylerden oluşan çalışkan ekibimizi göreceksiniz.

BÜTÜNLÜK
OPERASYONEL MÜKEMMELLİK
YENİLİK
SÜREKLİ GELİŞME
Kaliteli bir ulusal lojistik ağını harekete geçirin, hemen bugün bizimle temasa geçin.
production-4408573_1920 (1)

HİSS, performansın kesintisiz iyileştirilmesini temel alan BNG–Bu gün ne gelişti? Kendi metodolojisini kullanarak proaktif bir yaklaşım sergilemektedir.

HİSS, performansın kesintisiz iyileştirilmesini temel alan BNG–Bu gün ne gelişti? kendi metodolojisini kullanarak proaktif bir yaklaşım sergilemektedir. BNG metodolojisinde çevre mevzuatı gerekliliklerinin ötesinde, risk, kayıp ve kirlilik kaynaklarını ortadan kaldırmak veya azaltmak amacıyla proaktif önlemler alınır. Operasyon süreçleri ile ilgili potansiyel çevre risklerinin yönetilmesi amacıyla özel risk analizi ve değerlendirme araçları kullanılmaktadır.

Normal çalışma koşullarında çalışmalar, gelecekte yatırım gerektirecek ve mali etkileri söz konusu olacak idari düzenlemelerin öngörülmesine odaklanmıştır.

HİSS lojistik Web sitesi tanımlama bilgileri kullanır ve kişisel verilerinizden gezinme deneyiminizi geliştirmek için sorar..

*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz.
*Birden fazla seçim yapabilirsiniz
Lütfen araya virgül koyarak şehirleri giriniz.
Lütfen iş konularınız hakkında kısa bilgi verirmisiniz.

Firma İlgilisi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Birden fazla seçim yapılabilir
Cins ve Adedi
Click or drag a file to this area to upload.